FL Akademi Söyleşileri: Gonca Yılmaz Batur ile Söyleşi

Afişin PDF hali için tıklayın.

Yayının video kaydı için tıklayın.

24 Haziran 2020 saat 20:45’de çevrimiçi canlı yayında öğrencilerimiz soracak, FL’88 mezunumuz Gonca Yılmaz Batur cevaplayacak. Yayının ayrıntıları afişte.

GONCA YILMAZ BATUR : 1970 yılı Konya doğumlu olan Sn. Gonca YILMAZ BATUR, 1988 yılında Ankara Fen Lisesinden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği eğitimi almıştır. Mezuniyet sonrasında yine Bilkent Üniversitesinde İşletme Yönetimi (MBA) yüksek lisans eğitimi sırasında asistanlık görevini yürüten Sn. YILMAZ BATUR, 1994 yılında mezun olmuştur.

Mezuniyeti ertesinde 10 yılı aşkın süre Arthur Andersen ve Accenture uluslararası denetim ve danışmanlık firmalarında yöneticilik yaptıktan sonra yaklaşık 10 yıl Turkcell grubunun birçok kademesinde üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. Bir dönem EY Yönetim Danışmanlığı firmasında Şirket Ortağı olan Sn. YILMAZ BATUR, 2015 yılından bu yana Grup Satınalma Başkanı olarak Kibar Holding bünyesinde çalışmakta iken, 18 Ağustos 2018 tarihinde T.C. Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak atanmıştır. İyi derece İngilizce bilen Sn. YILMAZ BATUR evli ve iki çocuk annesidir.